День відкритих дверей Інституту державного управління

30 червня Інститутом державного управління ЧНУ імені Петра Могили було проведено день відкритих дверей. Під час зустрічі з викладачами Інституту державного управління усі бажаючі змогли дізнатися про те, в чому переваги навчання за освітньо-професійніми програмами «Адміністративний менеджмент», «Державна служба», «Місцеве самоврядування», «Публічне управління закладами охорони здоров’я» спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Також потенційні абітурієнти могли особисто поспілкуватися з викладачами та дізнатись на які перспективи можна очікувати після отримання подібної освіти. Сподіваємося, що цей захід став корисним та спрямує багатьох людей на шляху їх професійного становлення.