м. Миколаїв, вул. 1-а Воєнна, 2a, корпус 10-П
+38(0512) 76-71-92
nnipua@chmnu.edu.ua

Система MOODLE3

Що потрібно зробити для того, щоб розпочати роботу в Moodle3 ЧНУ?

Для того, щоб потрапити на сайт Moodle3 ЧНУ, потрібно мати електронний пристрій, який має вихід в мережу Internet. Доступ до Moodle3 ЧНУ надається за посиланням: http://moodle3.cnmnu.edu.ua/.

Для початку роботи з Moodle3 ЧНУ потрібно ввійти у свій персональний акаунт, логін і пароль до якого можна отримати у методиста кафедри або головного адміністратора.

Після того, як буде виконаний вхід в систему, ви опинитеся на головній сторінці Moodle3 ЧНУ, де можна бачити різноманіття блоків, серед яких є: «Інформація про адміністратора», «Навігація», «Останні оголошення», «Посилання на зовнішні ресурси» тощо. Щоб побачити перелік своїх дисциплін, достатньо знайти блок «Навігація».

В блоці «Навігація» розташовані всі дисципліни, до яких ви маєте доступ як студент. Щоб перейти до конкретної дисципліни, достатньо натиснути на обрану дисципліну.

Після того, як ви відкрили електронний курс, ви можете побачити всі завдання та необхідні матеріали для навчання.

Щоб здати завдання на перевірку викладачеві, вам потрібно відкрити вид діяльності.

Завантажуєте необхідні файли та натискаєте «Save changes».

Зверніть увагу! За замовчуванням можливо завантажувати лише один файл. Якщо вам потрібно завантажити більше одного файлу в одне завдання — зверніться до викладача, він відкоригує налаштування цього завдання.