Випуск бакалаврів спеціальності «Соціальна робота»

03 липня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулася найбільш очікувана подія в академічному році — вручення дипломів бакалаврів — 2021.
Випускників бакалаврської програми «Соціальна робота» Інституту державного управління отримали свої дипломи. Студентів щиро привітали директор Інституту державного управління Володимир Ємельянов, завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк та куратор групи Олена Файчук.
Всією кафедрою та Інститутом щиро вітаємо наших випускників із завершенням такого цікавого етапу життя і отриманням диплому бакалавра соціальної роботи.
Бажаємо міцного здоров’я і великої творчої енергії! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися! Змінюватися у світі, що зараз дуже швидко змінюється, але бути вірними собі і своїм принципам!! Берегти зв’язки зі студентськими друзями, завжди допомагати один одному! Бути креативними, бути сильними, любити Україну і любити свою Альма Матер! І все буде добре.