ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ, УПРАВЛІННЯ І ПЕДАГОГІКИ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАВЧАННІ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З 20 по 24 вересня викладачами кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили спільно з фахівцями Миколаївського обласного центру соціальних служб проведено навчання для другої групи за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Соціальна робота з особами та сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах» для соціальних працівників Миколаївської області.

Привітали учасників з початком курсів підвищення кваліфікації директор Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА Єльчієва Оксана; директор Інститут державного управління ЧНУ імені Петра Могили ЧНУ імені Петра Могили Володимир Ємельянов; директор Миколаївського обласного центру соціальних служб Світлана Янковська; завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

Учасниками другої зустрічі стали 19 працівників-надавачів соціальних послуг з 11 територіальних громад Миколаївської області. Під час навчання слухачі:

• поглибили теоретичні знання з питань організації виявлення в громаді осіб/сімей, які потребують соціальної підтримки, вивчення (оцінки) потреб осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та здійснення соціального супроводу осіб/сімей, які потребують надання соціальних послуг;
  • вдосконалили свої практичні навички у методах та техніках роботи з сім’єю.

Підвищення кваліфікації проводили: к.пед.н., доценти кафедри Олена Файчук та Любов Сай, заступник директора Миколаївського обласного центру соціальних служб  Марина Кручинова; начальник відділу підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг Миколаївського обласного центру соціальних служб – Лариса Клопова.

Колектив кафедри висловлює вдячність всім учасникам за активність у навчанні та сподівається на подальші зустрічі та співпрацю!