м. Миколаїв, вул. 1-а Воєнна, 2a, корпус 10-П
+38(0512) 76-71-92
nnipua@chmnu.edu.ua

Інформація для абітурієнтів

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім.П.Могили запрошує вас на навчання за спеціальністю 231 «Соціальна робота», освітньою програмою «Психосоціальна допомога та реабілітація»

Освітня програма «Психосоціальна допомога та реабілітація» здійснює фундаментальну підготовку фахівців у галузі соціальної роботи, психосоціальної допомоги, реабілітації населення та управлінської роботи, які володіють системою загальних, базових, фахових (спеціальних), компетентностей і здатні вирішувати конкретні завдання професійної діяльності з надання психосоціальної допомоги і здійснення реабілітації різних категорій клієнтів. Зокрема професіоналів, які працюватимуть для розвитку місцевої громади, регіону та держави, з використанням кращих вітчизняних і світових практик та наукових досягнень.

Під час навчання на вас чекатимуть зустрічі з практиками, відкриті лекції з експертами, комунікація з провідними фахівцями з України та світу, які є викладачами або запрошеними спікерами. Є можливість дистанційного навчання як для денної, так і для заочних форм навчання та низькою вартістю контракту.

Отримати консультацію з питань оформлення вступних документів, електронного кабінету, особливостей навчання чи уточнити іншу супутню інформацію можна за контактним телефоном 38 096 90 15 531, +380932518639.

Посилання:

Фейсбук https://www.facebook.com/groups/socialworkchmnu

Інстаграм https://www.instagram.com/chmnu_socwork/