Зустріч з представником установи-стейкхолдером

19 вересня відбулась зустріч з представником установи-стейкхолдером – спеціалістом Управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району м.Миколаєва. Білас О.М. зі студентами 161 групи спеціальності «Соціальна робота» в рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності».

Тема зустрічі «Особливості професійної діяльності соціального працівника в системі соціального захисту населення».
Під час зустрічі Олена Михайлівна розкрила такі основні питання:
— Мета та напрямки діяльності Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської Міської Ради;
— Функції та завдання діяльності фахівців Управління соціальних виплат і компенсацій;
— Характеристика категорій клієнтів, з якими працюють фахівці Управління соціальних виплат і компенсацій;
— Переваги та перспективи роботи соціального працівника в сучасних умовах.

Студентський та викладацький колектив щиро дякує Білас О.М., за проведену лекцію та сподіваємось на подальшу активну співпрацю!