КОЛЕКТИВ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ ВІТАЄ З ДНЕМ ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Шановні здобувачі вищої освіти та викладачі!

Сьогодні, 1 вересня 2023 року, ми розпочинаємо новий навчальний рік. Цей рік є особливим для наших першокурсників та для кожного з нас: ми єдиний університет України, який повністю відбудувався після завданих руйнувань російськими військами.

1 вересня вже традиційно наші першокурсники стають членами університетської родини ЧНУ імені Петра Могили!

Це час для нових знань, викликів та можливостей. Бажаємо кожному плідного навчання, досягнення вашої мети, підкорення нових звершень та незабутніх моментів в університеті.

Нехай цей рік принесе вам багато натхнення, розвитку та процвітання. Рушайте до своїх академічних цілей з ентузіазмом та вірою у власні сили.

Раді бачити студентів у стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Вітаємо з початком нового навчального року!