ТРАДИЦІЙНА ПОСВЯТА СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»

8 листопада 2023 року відбулась традиційна урочиста посвята студентів-першокурсників спеціальності «Соціальна робота».

З вітальним словом до першокурсників та їх батьків звернулися:

директор ННІ ПУА Володимир Ємельянов;

директор Миколаївського обласного міського центру соціальних служб Світлана Янковська;

завідувачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Кузнецова.

Ведучі заходу, студенти четвертого курсу, Єлизавета Тітова та Владислав Бочаров провели для першокурсників ряд різноманітних випробувань та конкурсів на знання особливостей студентського життя. Також студентам влаштували їх перший в житті студентський міні-іспит.

Привітали та дали настанови першокурсникам їхні колеги зі старших курсів, а також підготували цікаві презентації та відео-звернення.

Наприкінці зустрічі з вітальним словом виступила куратор 161 групи Світлана Сургова, яка наголосила на важливості сьогоднішнього заходу та вручила студентам символічні подарунки.

Проте найголовнішою подією цього заходу стало вручення залікових книжок студентам-першокурсникам.

Щиро дякуємо організаторам за гарний настрій та чудову атмосферу!
До нових зустрічей!