З Днем працівника соціальної сфери!

Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми та біль, не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. Саме тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу. Працювати в цій галузі завжди було непросто. Тим більше у наш час, коли стільки життєвих труднощів, негараздів, бід. Все це Ви пропускаєте через своє серце, душу. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, внутрішньо переміщених осіб, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні родини, допомагаєте їм повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Тож всім Вам, дорогі науковці, працівники, соціальної сфери, щиро дякую за титанічну, благородну працю, професіоналізм, доброту, милосердя, чуйність і терпіння, які Ви проявляєте щодня.
Бажаю миру, щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку Ви робите!
Зі святом!

З повагою, завідувачка кафедрою соціальної роботи управління та педагогіки, Олена КУЗНЕЦОВА.