У ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

У п’ятницю, 17 листопада 2023 року, у Міжнародний день студента, уся студентська молодь разом із викладачами зібралася в приміщенні актової зали, щоб відзначити Міжнародний день студента.

Захід розпочався з прослуховування гімну України та вшанування пам’яті загиблих захисників і захисниць, загиблих Героїв України, полеглих за незалежність та свободу випускників та студентів ЧНУ імені Петра Могили.

Окрім традиційного гімну України, усі присутні разом заспівали гімн студентів «Gaudeamus igitur».

Першим із вітальним словом виступив ректор Незламного університету Леонід Клименко, який, не стримуючи емоцій, побажав студентам бути гідними синами й доньками своєї Батьківщини, адже «саме на вас ляже відповідальність у відбудові нашої держави».

Також ректор вручим грамоти найкращим, найталановитішим та найактивнішим здобувачам вищої освіти нашого університету.

Творчі колективи факультетів та інститутів вітали колег вокальними та хореографічними виступами, комедійними постановками та смішним журналістським розслідуванням.

Ми дякуємо кожному захиснику за захист, за героїзм і мужність, за можливість працювати, навчатися та проводити заходи!