СТУДЕНТИ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ ОТРИМАЛИ СТИПЕНДІЮ МИКОЛАЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА МІСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 21 листопада 2023 року, відбулося привітання студентів, які отримали стипендію Миколаївського міського голови та міської ради в цьому році.

Вручення проходило в Миколаївському художньому академічному драматичному театрі.

Від ЧНУ імені Петра Могили стипендії отримали 19 студентів, що є найбільшим показником серед миколаївських вишів.

Нагороджував стипендіатів за активну участь в економічному, соціально-громадському та культурному розвитку міста міський голова Олександр Сєнкевич.

Особливо він відзначив аспіранта ЧНУ імені Петра Могили Артема Кривцова за його активне громадське та волонтерське життя.

Вітаємо нашу талановиту молодь, а також  педагогічний колектив з підготовкою студентів на високому рівні! Успіхів!