Завідувачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ННІ ПУА Кузнецова О.А. взяла участь у підготовці кандидатів на посаду «Помічник ветерана»

7 грудня 2023 року, у Центрі ветеранського розвитку на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили розпочався другий етап навчання кандидатів на посаду «Помічник ветерана» від Міністерства ветеранів. Програма розрахована на три тижні. За цей період помічник ветерана оволодіє юридичною, психологічною, соціальною, комунікативною базами тощо.

По завершенню навчання кандидати складатимуть комплексний тест та за його результатами отримають відповідний сертифікат. Він стане допуском до практичної роботи з ветеранською спільнотою в громадах. Наразі Міністерство у справах ветеранів України працює над тим, аби офіційно запровадити професію «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб», тобто помічника ветерана.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть кандидатам досягти поставлених професійних та суспільних цілей!