ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»

1 грудня 2023 року для студентів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ННІ ПУА відповідно до плану заходів з відзначення подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України було проведено виховний захід.

У програмі просвітницького заходу національно-патріотичного спрямування передбачалось:

• представлення презентації «Вшанування захисників України. Героїчна спадщина та вдячність», яку підготували магістрантки  661 групи Павлина Розумець і Ольга Гребелюк;
  • виступ студентки 461 групи Титової Єлизавети за результатами участі у форумі «Незламна молодь нескореної країни», який відбувся у Києві 16 листопада 2023 року.

Дякуємо організаторам і учасникам за активність, небайдужість та віру в перемогу!