Про участь викладачів ННІПУА у Дні відкритих дверей

18 лютого 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили минув перший у 2024 році День відкритих дверей для випускників шкіл і коледжів, старшокласників та їхніх батьків!

Колектив університету радо зустрів у своїх стінах любих гостей. На головному вході їх зустрічала активна університетська спільнота, яка проводила нашим абітурієнтам екскурсію Незламним університетом незламного міста.
До участі у заході також долучилось керівництво та науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування, зокрема і заступниця завідувача кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку, доцент Ганна Бондар.
Щиро вдячні усім хто долучився до цього цікавого та важливого в житті інституту заході!