м. Миколаїв, вул. 1-а Воєнна, 2a, корпус 10-П
+38(0512) 76-71-92
nnipua@chmnu.edu.ua

ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕКХОЛДЕРОМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 231 «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»

23 лютого 2024 року відбулася зустріч зі стейкхолдером за спеціальністю 231 «Соціальна робота», в якій взяли участь викладачі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки ЧНУ імені Петра Могили та Директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко!

Сергій Михайлович мав можливість завчасно ознайомитися з основними елементами освітньо-професійної програми для бакалаврів спеціальності «Соціальна робота», а також з навчальним планом освітньої програми «Психосоціальна допомога та реабілітація».

Було відмічено достатнє охоплення необхідного для майбутнього випускника матеріалу наявними освітніми компонентами та внесено окремі пропозиції щодо покращення програми підготовки (в рамках освітніх компонент, їхнього наповнення та спеціальних компетентностей програми).

Сергій Михайлович наголосив на необхідності проходження практичної підготовки студентами в установах соціального захисту населення, звернув увагу на необхідність посилення підготовки в напрямку соціальної роботи в умовах воєнного стану.

Поради стейкхолдера були досить слушними, тож будуть враховані у процесі удосконалення освітньої програми спеціальності «Соціальна робота», а також стануть у нагоді випускникам.

Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за плідну роботу та готовність до подальшої співпраці!