Агітаційна робота

1 травня 2024 р. викладачі ННІПУА завітали до Ольшанського ліцею Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області з профагітаційним візитом.

На заході були присутні учні 10 та 11 класів, яких загально ознайомили із умовами Вступної кампанії до закладів вищої освіти 2024 року. Більш детально розповіли про переваги навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» та можливості працевлаштування після здобуття диплому.

З акцентували увагу не лише на цікавості й якості навчального процесу, а й насиченості студентського життя у стінах ЧНУ імені Петра Могили.

Наприкінці зустрічі була можливість поспілкуватися із кожним учнем окремо, запитавши про їх наміри й очікування від навчання.

Домовились із адміністрацією ліцей про подальшу тісну співпрацю між нашими двома навчальними закладами.