м. Миколаїв, вул. 1-а Воєнна, 2a, корпус 10-П
+38(0512) 76-71-92
nnipua@chmnu.edu.ua

Онлайн-зустріч студентів 4 курсу ННІПУА ЧНУ імені Петра Могили із стейкхолдером

14 червня відбулась онлайн-зустріч студентів 4 курсу ННІПУА ЧНУ імені Петра Могили із стейкхолдером – Катериною Білявською, начальником управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, щодо можливостей працевлаштування молоді в органи державної влади (безпосередньо до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області).

На початку зустрічі Катерина Білявська загально розповіла про кадровий склад Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, описала можливості та перспективи роботи на державній службі, у тому числі в умовах дії воєнного стану.

Катерина Білявська детально повідала про складові частини і розмір заробітної плати працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, акцентуючи увагу на пропорційному зростанню розміру заробітної плати відповідно до рангу державного службовця та стажу його роботи на державній службі.

Наприкінці зустрічі пані Катерина розповіла про «м’який» вступ на роботу та подальшу адаптацію новоприйнятого працівника у колектив Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

Учасникам зустрічі було особливо цікаво послухати про наставництво на державній службі. Катерина Білявська, відповідаючи на питання студентів пояснила, що такі наставники прикріпляються до новоприйнятого працівника із числа керівників структурного підрозділу, де працює дана особа. Такі нововведення, на думку виступаючої пришвидшують процес адаптації нового працівника та посилюють його мотивацію працювати на державній службі у довгостроковій перспективі.