ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ РВО (БАКАЛАВР) СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 281 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНСТРУВАННЯ»

24 червня 2024 року відбувся успіший захист бакалаврських робіт студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» під головуванням заступниці начальника відділу управління персоналом Головного управління статистики в Миколаївській області Тетяни Пасніченко.

Під час захисту здобувачі демонстрували у форматі виступів та презентацій свої наукові доробки які розкривають актуальні проблеми реформи децентралізації в Україні, становлення та розвиток Інституту Президента України, особливості функціонування системи публічних закупівель PROZORRO, етичні аспекти функціонування публічної служби тощо.

Вітаємо бакалаврів з підкоренням чергової вершини! Бажаємо міцного здоров’я, професійного зростання, миру та злагоди!