Запрошення на навчання

Інститут державного управління Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на навчання у магістратурі за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за денною та заочною формами навчання, за державним замовленням та за контрактом.

Зарахування на навчання абітурієнтів з попереднім рівнем вищої освіти «спеціаліст», «магістр» здійснюється за результатами вступних іспитів без складання Єдиного вступного іспиту (ЕВІ) з іноземної мови за технологією ЗНО. Вступники з попереднім рівнем вищої освіти «бакалавр» складають ЗНО з іноземної мови. Навчання слухачів за державним замовленням відбувається за кошти державного бюджету, після погодження кандидатур вступників з Національним агентством з питань державної служби України.

Для вступу подаються наступні документи:

• заява;
  • документи державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на підставі якого здійснюється вступ (диплом і додаток до нього);
  • паспорт;
  • копія трудової книжки;
  • довідка про перебування на посаді з зазначенням категорії та рангу;
  • ідентифікаційний код;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4;

Термін навчання становить 1 рік 4 місяці.

Онлайн-реєстрацію можна пройти за посиланням: https://bit.ly/39UgbcV або скориставшись QR-кодом

image.png