Запрошення на Ольвійський форум — 2021

Первинна профспілкова організація ЧНУ імені Петра Могили
Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАНУ
Державний архів Миколаївської області
ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України»
Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша (Польща)
Університет імені Адама Міцкевича (Польща)
Leipzig University of Applied Sciences (Німеччина)
Ca` Foscari University, Venice (Італія).
XV Міжнародна наукова конференція
«Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі»
присвячена 25-річчю Чорноморського національного університету імені Петра Могили
інформаційне повідомлення
10-13 червня 2021 р.
м. Миколаїв, Україна

МЕТА ФОРУМУ
Обмін міжнародним досвідом країн Причорноморського регіону щодо окреслення оптимальних шляхів, напрямів та характеру теоретичних, практичних і освітянських реформ, адаптованих до європейських стандартів з проблем державного управління, права, енергетики, радіаційної і техногенно-екологічної безпеки людини та довкілля, екології, інформаційних технологій, філософії, політології, соціології та мовної культури в сучасних умовах глобальної фінансової і соціально-економічної трансформацій, висвітлення актуальних проблем медицини та фізичного розвитку, зміцнення здоров’я та формування здорового способу життя.

ПРОГРАМА ФОРУМУ
10.06.2021 р.  — Урочисте відкриття форуму. Робота конференцій та секційних засідань форуму
11.06.2021 р.  — секційні засідання форуму
12.06.2021 р.  — секційні засідання, робота круглих столів та конференцій форуму
13.06.2021 р.   — підведення підсумків конференції, обговорення пропозицій секцій та ухвалення загальної резолюції «Ольвійського форуму-2021».
Закриття форуму.

ПУБЛІКАЦІЯ МАТЕРІАЛІВ
Програма форуму та тези доповідей (обсяг до 2-х сторінок формату А4, шрифт 12, інтервал 1,5; обов’язково має містити УДК, ПІБ, установу, місто, країну, назву доповіді). Програма форуму та тези доповідей, оформлених належним чином, будуть опубліковані до початку конференції.
До друку приймаються тези, які містять результати власного дослідження та не мають логічних, стилістичних і друкарських помилок. За зміст тексту тез та наявність помилок несуть відповідальність автори.

Запрошення