ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ ДОЛУЧИВСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

21 жовтня світова освітньо-наукова спільнота відзначає Міжнародний день академічної доброчесності.

Для української академічної спільноти все більшого значення набуває питання академічної доброчесності та впровадження міжнародних академічних стандартів. Академічна доброчесність – поняття всеохоплююче. Воно стосується не лише загальної корпоративної культури університету, внутрішньої культури студента; це і виховання поваги до закону, формування в учасників освітнього процесу вміння чесно та відповідально працювати з інформацією; це правильне оформлення наукових робіт, посилань та цитувань, боротьба з плагіатом тощо.

До Міжнародного дня академічної доброчесності Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили, як інформаційний центр підтримки освіти та досліджень університету, підготувала нові тематичні матеріали:

1. Презентація «Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили: популяризація та впровадження принципів академічної доброчесності»
  2. Презентація «Перевірка академічних текстів на плагіат: досвід ЧНУ імені Петра Могили

Презентації розміщені за посиланням.

Запрошуємо до перегляду та ознайомлення з інформацією!