Виховний захід культурно-просвітницького характеру із викладем Шульгою А.А. та студентами 3 курсу

14 березня 2024 року відбувся виховний захід культурно-просвітницького характеру із викладем Шульгою А.А. та студентами 3 курсу Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

Студенти разом із викладачем відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми», який має найбільше зібрання матеріалів і документів з історії та культури, уродженців і персоналій Південного Прибужжя і міста Миколаєва.

Працівники музею безпосередньо провели екскурсію виставковою залою, в якій знаходяться експонати, що «розповідають» про неймовірну історію заснування, розбудови та розвитку нашого міста за часів Російської імперії та революційних перепетій початку ХХ ст. Відзначили історичних постатей, котрі відіграли важливу роль в управлінні Миколаєвом, особливо в питанні соціального захисту вразливих верств населення – дітей-сиріт, жінок, одиноких людей похилого віку.