Тренінг «Команда і комунікація» для здобувачів першого курсу РВО бакалавр ННІПУА

4 квітня 2024 року, за ініціативи молодіжної та волонтерської організації неформальної освіти ACTIVE Generation яка сприяє всебічному розвитку молоді та допомагає у розкритті лідерського потенціалу у навчально-науковому інституті публічного управління та адміністрування відбувся тренінг «Команда і комунікація» для здобувачів першого курсу РВО бакалавр спеціальностей 231 «соціальна робота», та 281 «публічне управління та адміністрування». Під час тренінгу здобувачі мали можливість об’єднуватись у команди аби зіграти у рольову ігру в якій практикували набуті навички. Всі ситуації були спрямовані на реальне життя, адже дуже важливо розвивати у молоді навички комунікації! Відповідальними за всебічну підтримку та організацію даного заходу були доцентка кафедри соціальної роботи управління і педагогіки Сургова Світлана, та доцент кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку Штирьов Олександр.

Дякуємо команді Active Generation за цікавий та практикоорієнтований захід.