м. Миколаїв, вул. 1-а Воєнна, 2a, корпус 10-П
+38(0512) 76-71-92
nnipua@chmnu.edu.ua

Тренінг «Мінімальні стандарти ГЗН» для студентів бакалаврів

У сучасному світі вкрай необхідно вміти розпізнавати насильство та володіти інструментами, аби протидіяти йому. За статистичними даними, все більше людей потерпають від гендерно зумовленого насильства. Тому представники Міжнародного Медичного Корпусу провели тренінг «Мінімальні стандарти ГЗН» для студентів бакалаврів ЧНУ імені Петра Могили спеціальностей 231 Соціальна робота і 281 Публічне управління та адміністрування, з метою озброєння знаннями майбутніх фахівців у наданні послуг людям, які пережили насильство.

Під час заходу були розглянуті основні концепції: стать та гендер, визначення поняття ГЗН; влада, причини та наслідки, ставлення та сприйняття ГЗН. За результатами тренінгу було проведено тестування і всі студенти отримали сертифікати.

Після тренінгу студенти поділилися своїми враженнями:

Олена: Це дійсно дуже важлива тема, критична для нашого суспільства. Ми, як майбутнє нашого суспільства, маємо знати з чим нам треба протидіяти для допомоги людям та перетворення нашого суспільства загалом. Тренери цікаво надають інформацію, гарно взаємодіють з аудиторією та підтримують охочих, які діляться своїм досвідом.

Соня: Побувавши на цьому тренінгу, я не тільки чудово провела час в прекрасній компанії та комфортній атмосфері, але й почала розрізняти поняття без розуміння яких могли б виникнути зайві конфлікти як зараз, так і в майбутньому. Тренінг мотивував мене долучитися до зусиль у боротьбі з насильством та підтримці потерпілих.

Каміла: Я дуже рада, що в нашому суспільстві говорять на таку тему, адже нам, як свідомому суспільству, важливо знати, як виявити та протидіяти гендерно зумовленому насильству. В ході тренінгу ми змогли обговорити складні кейси та поділитися власним досвідом, а також виконували інтерактивні прави та працювали в групах, щоб краще засвоїти отриманні знання.

Юлія: Це був вражаючий тренінг. Ми розібрали тему ГЗН дуже детально: підвиди цього виду насилля, як стереотипи і особиста влада впливають на це, також зачепили тему про сексуальну освіту. Окрім теорії від чудових ведучих ми отримали можливість закріпити знання на практиці за сценаріями підготовлених ситуацій. Я задоволена проведеним часом — змістовно, цікаво і лаконічно про важливе.

Дякуємо Міжнародному медичному корпусу за гостинність, діалог і доброзичливу атмосферу заходу! З нетерпінням очікуємо нової зустрічі!